Dámske plavky – jednodielne či dvojdielne

Leto je obdobie dovoleniek, odpočinku, vody, zmrzliny. Všetko si užívame, ale asi najviac sa tešíme z toho, že sú prázdniny a že konečne si budeme môcť ísť oddýchnuť na spoločnú dovolenku. No ale tu pre mnohé ženy začína dilema. Dámske plavky. Aké si kúpiť? V ktorých budeme vyzerať očarujúco a sebaisto? No je to náročné si správne vybrať. Boli časy keď boli v kurze iba dvojdielne dámske plavky. Ale tieto časy sú už dávno preč a mnoho žien siaha po veľmi pekných aj jednodielnych dámskych plavkách. Určite je najväčším kritériom váš subjektívny pocit. Vyberte si dámske plavky, v ktorých sa vy sama cítite najlepšie.

Ako si vybrať tie najsprávnejšie?

Dámske plavky k bazénu

Výber dámskych plaviek cez e-shop

Či už to budú plavky jednodielne alebo to budú dvojdielne dámske plavky alebo aj tankiny, to je jedno, podstatné je, aby ste sa vy sama cítila dobre. Dnešný trh ponúka naozaj mnoho krásnych kúskov dámskych plaviek, ktoré viete veľmi pekne kombinovať. Kúpite si spodný diel, ktorý je viac univerzálny a môžete ho použiť s viacerými vrchnými dielmi, čím si vlastne zabezpečíte viacero kúskov dámskych plaviek. Vzor a motív na plavkách je len na vás. Rovnako aj strih. Pri dvojdielnych plavkách sa stretávame s mnohými strihmi, kde vrchný diel je na šnúrky alebo na klasické zapínanie ako podprsenky. Alebo dokonca sú krásne dámske plavky, ktoré veľmi pekne tvarujú postavu a sú aj decentné, nie príliš vulgárne. Rovnako aj strih spodných dielov dámskych plaviek býva rôzny. Niekto preferuje vyšší pás, niekto nižší. Všetko závisí od konkrétnej ženy, ktorá si dámske plavky chce zakúpiť. No ale dámske plavky, to nie sú len plavky. Čo také doplnky?

Aké doplnky zvoliť ku plavkám?

Zdá sa to komické mať nejaké doplnky ku plavkám, ale často nosíme rôzne plážové šaty či prehozy cez seba, ktoré chceme mať zladené s dámskymi plavkami. Alebo aj šľapky ku vode si vyberáme zvyčajne vo farbe plaviek tak, aby nám ladili. A čo také slnečné okuliare? Na tie tiež netreba zabúdať na kúpaliskách. Nieže sú len pekné a trendy, ale sú v mnohých prípadoch aj veľmi potrebné, aby chránili náš zrak.

Skvelý výber plaviek nájdete na https://www.differenta.sk/