Trendy lustre – alebo ako moderne doladiť váš domov

Ak stojíte momentálne pred otázkou, ako si idete zariadiť vaše nové bývanie a siahate po moderných kúskoch, určite nezabudnite na lustre. Svietidlá totižto taktiež každým rokom prinášajú nové trendy v oblasti svietenia a práve preto by ste pri zariaďovaní mali myslieť aj na ne. Od roku 2019 dominujú viaceré typy lustrov, ktoré si v tomto článku priblížime. Okrem ale ich moderni vždy myslite aj na ich kvalitu. V prvom rade si priblížime edisonky, alebo teda svietidlá a lá Edison. Už názov vám určite napovedá ako by takéto svietidlá mohli vyzerať a máte pravdu. Ide o výzorovo obyčajne žiarovky, ktoré sú zavesené na kábli. Pri použití svietidiel v tomto trende sa nemusíte báť použitia ich počtu, ich dĺžke, alebo spôsobe usporiadania, pretože nič nepokazíte, nech ich do priestoru dáte akokoľvek.

Artforma ale aj LED svietidlá

Netradičné svietidlá

Svietidlá vo svete

Druhým typom moderných svietidiel je art forma, ide o svietidlá, ktorých obruč je vyrobená z hliníka alebo železa. Vyrábajú sa v rôznych tvaroch, či už ostrých, oblúkových a podobne a takisto sa vyrábajú v rôznych farebných odtieňoch. Takéto svietidlá sa pohybujú na hrane umenia a zaraďujeme ich medzi industriálny štýl. Modernosti sa tešia aj LED svietidlá vo forme podsvietenia, či už podsvietenia nábytku, televízora, skríň a podobne. Hovoríme teda o LED pásikoch, ktorými dokážete osvietiť priestor a zároveň ho rafinovane schovať.

Moderne ale kvalitne!

Na čo však nemôžete zabudnúť je kvalita, každé svietidlo musí byť vyrobené z kvalitných materiálov, nie len preto, že jeho životnosť je potom dlhšia a svietidlo je bezpečenejšie, ale hlavne kvalitu je spoznať. Teda ak chcete aby váš interiér skutočne vyzeral moderne a aby ste sa tešili z pochvál vášho obydlia, určite siahajte len po tých najkvalitnejších kúskoch. Ak máte záujem skrášliť a dotvoriť si moderne váš domov, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti http://www.legrand.sk/, kde nájdete kvalitné svietidlá za prijateľné ceny. Táto spoločnosť má na trhu so svietidlami už svoju históriu a má za sebou veľké množstvo spokojných zákazníkov. Dovolíme si tvrdiť, že ide o kvalitnú spoločnosť, ktorá má pro aktívny prístup k svojim klientom.