Rohové kuchyne – prečo sú také obľúbené?

Všimli ste si, že rohové kuchyne sa stali novodobým trendom vo svete kuchýň? Rohové kuchyne môžeme vidieť v čoraz väčšom množstve domácností alebo ubytovacích či stravovacích zariadení. Viete, prečo tomu tak je? Rohové kuchyne so sebou prinášajú viacero výhod, ktoré klasickým kuchyniam chýbajú. Jednou z najvýznamnejších výhod je bezpochyby tá, že rohové kuchyne sú schopné vyťažiť z priestoru kuchyne úplné maximum. Ako je to možné? Rohove kuchyne sú navrhnuté tak, aby efektívne využili priestor, ktorý býva častokrát prehliadaný – je ním roh miestnosti. Ak ste sa rozhodli, že máte záujem o rohovú kuchyňu, na výber máte z rohovej kuchyne na mieru alebo z už navrhnutej a zhotovenej kuchyne.

Od návrhu až po realizáciu

Biele rohove kuchyne s drevom
Návrhy rohových kuchýň by mali zodpovedať požiadavkám zákazníka

Ak sa rozhodnete pre rohovú kuchyňu na mieru, treba počítať s tým, že jej cena môže byť o čosi vyššia než by bola cena takej kuchyne, ktorá je masovo vyrábaná a predávaná. Rohové kuchyne na mieru však majú v porovnaní s už hotovými kuchyňami množstvo výhod. Ak sa rozhodnete pre rohovú kuchyňu na mieru, bude navrhnutá presne na základe vašich požiadaviek. Pre zhotovenie návrhu rohovej kuchyne na mieru je potrebné, aby ste sa stretli s dizajnérom, ktorý návrh vypracuje. Pri stretnutí s dizajnérom si detailne prejdete každý komponent kuchyne, vďaka čomu si môžete byť istí, že rohová kuchyňa bude do detailu zariadená tak, ako si prajete. Po vypracovaní návrhu a po vašom odsúhlasení, bude daný návrh zaslaný do výroby. Vo výrobe bude rohová kuchyňa vyrobená presne podľa vášho návrhu. Po tom, ako je rohová kuchyňa vyrobená, bude dovezená na vašu adresu a následne zmontovaná. Vhodné je, ak sa o jej montáž postará skúsený odborník, ktorý má s takouto prácou skúsenosti.

Aké sú možnosti rohových kuchýň?

Rohové kuchyne ponúkajú mnoho možností, či už ide o výber materiálov, dizajnu, farieb, rozmerov a podobne. Pri návrhu rohovej kuchyne na mieru si môžete zvoliť, z akých materiálov a farebných kombinácií by sa mala skladať. Taktiež si môžete vybrať, aké elektrické spotrebiče sa v nej budú nachádzať. Ku rohovej kuchyni je možné doplniť aj kuchynský ostrovček alebo do nej zakomponovať barový pult. Ak máte záujem o rohovú kuchyňu, navštívte webovú stránku https://www.kuchynesnov.sk/.