Obleky na mieru Bratislava

Pre každého milovníka dokonalého luxusu, decentnosti a absolútneho komfortu prinášajú obleky na mieru bratislava pánske obleky, topánky, kravaty, manžetové gombíky, luxusné ručne šité šatky a ďalšie doplnky. Obleky na mieru Bratislava sú tu pre pánov, ktorí chcú vyzerať reprezentatívne, vkusne a navyše sa chcú cítiť vo svojom obleku ako keby to bola ich druhá, resp. vlastná koža. Vďaka dokonale sadnúcemu obleku sa väčšinou páni cítia sebavedomejšie, krajšie a v biznise aj konkurencieschopnejšie. Obleky na mieru Bratislava prináša prestížna anglická značka Christian Barret, ktorú na Slovensko priniesli podnikatelia, ktorí boli nespokojní s kvalitou oblekov na Slovensku. Christian Barret sa vyznačuje výrobou pánskych oblekov anglických aristokratov a kráľov.

Biznis, casual alebo svadobné obleky

obleky-na-mieruJe už na Vás, ktorý typ obleku práve potrebujete alebo len jednoducho chcete, odborníci z Christian Barret Vám ho ušijú v najlepšej kvalite za rozumnú cenu. Obleky šijú najlepší krajčíri, ktorí sa učili od majstrov krajčírov v anglickom meste Londýn. Na výrobu biznis, casual alebo svadobného obleku sa požívajú čisto prírodné látky dovážané z Anglicka, Talianska či Francúzska. Na výrobu Vášho biznis, casual alebo svadobného obleku je potrebných až 50 hodín poctivej ručnej práce, 21 unikátnych krokov a 2 skúšky. Iba dodržaním všetkých krokov postupu a dôsledných skúšok meraní Vašej postavy sa zabezpečí aby Vám oblek dokonale sadol a aby ste sa v ňom cítili výborne. Krajčír Vám odmeria až 26 mier, aby dokonale zistil a odmeral Vašu postavu. Nezáleží či ste vysoký, nízky, plnší alebo štíhli skutočný odborníci si s tým poradia.

Dôležitá je aj košeľa

Ak ste sa rozhodli navštíviť obleky na mieru Bratislava, určite nepodceňte ani výber košele. Výber správnej košele je tiež veľmi dôležitý, pretože keď si dáte oblek na spoločenskej udalosti, mítingu, konferencii či rodinnej oslave dole, tak práve košeľa bude najviditeľnejší kúsok. Preto by obyčajná košeľa z neprofesionálneho obchodu mohla dokonalý look z Vášho obleku pokaziť. Už viacej neváhajte a príďte si Váš oblek na mieru vyhliadnuť do Bratislavy, kde si v showroome môžete pozrieť látky, vzory, farieb alebo už hotové obleky na mieru. Odborníci z Christian Barret Vám navyše poskytnú profesionálne poradenstvo a servis. Obleky na mieru Bratislava sú tu pre Vás, aby ste skutočne zažiarili a cítili sa pohodlne.