Aké služby poskytuje firma vykonávajúca krtkovanie v Bratislave?

Pre vlastníkov rodinných domov, termín krtkovanie asi nie je ničím novým. Možno už aj vaše potrubie bolo v štádiu, kedy ste museli využiť služby spoločnosti, ktorá vykonáva krtkovanie Bratislava. Krtkovanie Bratislava neposkytuje len čistenie kanalizačného potrubia, ale zaoberajú sa diagnostikou potrubia či zisťovaním vád či defektov nachádzajúcich sa na potrubí. Ak potrebujete zistiť, ako a kade vedie vaše kanalizačné potrubie, tak aj v tomto prípade vám pomôže krtkovanie Bratislava. Diagnostiku by ste využili, napríklad pri kúpe nehnuteľnosti a chcete si byť istí, že kanalizácia je v úplnom poriadku. Určite nechcete sa nasťahovať a riešiť problémy týkajúce sa upchatej kanalizácie či riešiť vadu na kanalizačnom potrubí. Diagnostikou vedia nájsť všetky chyby, vady a opravia vám ich bez toho, aby sa musela odhaliť celá kanalizácia. Najčastejšie sa však oslovuje firma už keď je neskoro, teda ide o havarijný stav. Preto je vhodné zamerať sa na diagnostiku, aby ste tak predišli veľkým problémom.

Diagnostika potrubia

Odborné krtkovanie Bratislava
Pomoc pri krtkovaní v Bratislave

Viete, ako firma vykonávajúca krtkovanie Bratislava, vykonáva diagnostiku? Majú na to špeciálnu kameru, ktorá sa umiestni priamo do potrubia. Záznam vyhotovený s kamerou sa uloží vo formáte MP4 a odborníci si záznam môžu prejsť niekoľkokrát a pozorne preštudovať stav potrubia. Použitie kamery nie je jediný spôsob, ako je možné diagnostiku vykonať. Druhým spôsobom je použiť sondu, ktorá sa umiestni do potrubia, ale zariadenie, ktoré zaznamená signál je stále na povrchu. Po vykonaní diagnostiky sa vytvorí záznam aj s popisom.

Spôsoby krtkovania

Krtkovanie je možné vykonať dvomi spôsobmi, a to vysokotlakové a elektromechanické čistenie. Najúčinnejším a najvhodnejším spôsobom, ako možno vykonať krtkovanie, je práve vysokotlakové čistenie.  Môže sa použiť aj v domácnosti, pretože je možné tak čistiť stupačky, sifóny, pisoáre, revízne šachy podlahové guličky. Tento spôsob je navyše aj ekologický, pretože počas čistenia sa používa len čistá voda. Voda sa tryskami a hlavicami dostane od potrubia pod vysokým tlakom, a tak sa odstráni všetko z potrubia. Ak sa z dákeho dôvodu nedá použiť vysokotlakové čistenie, vtedy sa využíva elektromechanické čistenie. Ak hľadáte firmu v Bratislave alebo jej okolí, ktorá vám pomôže nielen s havarijným stavom, kedy je potrebné veľmi rýchlo spriechodniť kanalizáciu, ale aj na diagnostiku kanalizačného potrubia, navštívte webovú stránku https://www.top-krtkovanie.sk/.